Сума двох кутів , що утворились прт перетинв двох прямих , дорівнює 150°.Знайти ці кути(ТЕРМІНОВО

ВІДДАМ ВСІ БІЛИ ЩО Є В МЕНЕ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Утенков Тимофей.

Ответ:

150:2=75 градусов

(360-75•2):2=(360-150):2=210:2=105 градусов

<1=<3=75 градусов

<2=<4=105 градусов

Объяснение: