Один із внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною, на 20%

менший, ніж інший. Знайти ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Балязин Александр.

Ответ:

Сумма односторонних углов равна 180 градусов

<1=100%

<2=100-20=80%

100+80=180 градусов

Сколько градусов составляют 1%

180:180=1

<1=1•100=100 градусов

<2=1•80=80 градусов

ИЛИ

180 градусов. - 180%

Х. - 100%

X=180•100:180=18000:180=100 градусов

180 градусов. - 180%

Х. - 80%

Х=180•80:180=14400:180=80 градусов

<1=100 градусов

<2=80 градусов

Объяснение: