Об'єм циліндра дорівнює V, a його висота - Н. Знайдіть пло щу осьового перерізу циліндра.

срочно!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Sперерізу = H * 2r

V = pi * r^{2} * H

виразимо r з V:

r = \sqrt{\frac{V}{pi * H} }

S = 2H\sqrt{\frac{V}{pi * H} }