Знайдіть площу круга діаметер якого дорівнює 8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Настя.

Объяснение:

S=nR^2

R=D:2=8:2=4 cм

S=n×4^2=n×16=16n (cм^2)