Один із кутів трикутника дорівнює 78. Знайти два інших кути цього трикутника, якщо: 1) один з них

у 5 разів більший за другий. 2)їх градусні міри відносяться як 1:2.

Ответы на вопрос

Отвечает Тычкин Степан.

1) 5х+х+78=180

6х=102

х=17 - один кут

17 • 5= 85 - другий кут

2) 2х+х+78=180

3х=102

х=34 - 1 кут

34 • 2 = 68 - 2 кут