Знайдить гостри кути прямокутного трикутника , якщо один кут на 10 градусов больше​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмолова Таня.

Ответ:

40°;50°

Объяснение:

нехай х - перший кут, тоді (х+10) - другий кут. Сума кутів трикутника 180°, так як це прямокутний трикутник значить олин з його кутів = 90°, тоді ми отримуємо рівнння:

х+х+10+90=180

2х=80

х=40

перший кут = 40°, другий кут = 40+10=50°