Один із кутів трикутника у 3 рази менше від другого, і на 40° менше за третій. знайти усі кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Марк.

Ответ:

кут А = 28

кут В = 84

кут С = 68

Объяснение:

кут A = x°

кут B = 3x°

кут C = (x + 40)°

кут А + кут В + кут С = х + 3х + х + 40 = 180°

5х = 140°

х = 28° = кут А

кут В = 84°

кут С = 68°