Срочно!!! Знайди кути рівнобедреногг трикутника, якщо кут, протилежний основі, на 33° більший від

кута при основіСпасибо❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Виктория.

Ответ:

∠А=∠С=х°

∠В=(х+33)°

х+х+х+33=180

3х=147

х=147÷3

х=49

∠А=∠С=49°

∠В=49+33=82°

Объяснение: