У прямокутному трикутнику один із катетів дорівнює 8 см а синус протилежного кута -0,2 знайдіть

гіпотенузу строчно будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Татьяна.

Ответ:

40

Объяснение:

x- гипотенуза

sinA=8/x

x=8/sinx=8/0,2=40