В прямокутному трикутнику один із гострих кутів становить 50% іншого гострого кута. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшова Ирина.

Ответ:

30 и 60 градусів

Объяснение:

Сума внутрішніх кутів трикутника 180 градусів. Прямокутний трикутник - один кут 90.лишається ще 90 на 2 кути. Розділивши на 3 (100% +50% від кутів скоротило на 50) отримаємо що кут 1 буде рівний 30 градусами, відповідно інший 60, на 50% більше, а в сумі всі кути будуть дорівнювати 180 градусам

Отвечает Винской Алексей.

Ответ:

Сумма углов треугольника 180°.

В прямоугольном треугольнике один из углов равен 90°.

Известно, что один из острых углов в 2 раза меньше другого (50% другого), тогда пусть он x°

x+2x=180-90

3x=90

x=30°

Второй угол 2*30=60°