2. У прямокутному трикутнику ABC (ZC = 90°) AB = 25 см, sin A = 0,4. Знайдіть катет Вс.


Ответы на вопрос

Отвечает Шигапова Самира.

Ответ:

Дано: АВ - гіпотенуза , sin A= 0,4 = 4/10 = 2/5
Знайти: ВС
Розв'язання : сінус це відношення протилежного катета до гіпотенуза, отже :
4/10 = ВС/25
ВС = 4 • 25/10 = 10 смсм

Объяснение: