Одна із сторон прямокутника дорівнює 4см а його площа -25см знайдіть другу сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.
Ответ:
6,25 см

Дано:
Прямоугольник;
а=4см.
S=25см²
b=?
___________
Решение:
S=a*b
b=S/a=25/4=6,25cм