Периметр паралелограма 80 одна із сторін - 8 а висота проведена до іншої сторони -4 знайдіть площу

Срочно Срочн

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Константин.

Ответ:

S=128 (см²)

Объяснение:

Площа паралелограма обчислюється за формулою Р=2(а+в) тоді:

80=2(а+8)

80=2а+16

2а=64

а=32 (см) друга сторона паралелограма до якой проведена висота

Площа паралелограма обчислюєтться за формулою S=ah тоді:

S=32*4=128 (см²)