Знайти площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 4,4 см і 3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Ившина Аня.

Ответ:

Площа ромба знаходиться по формулі:

S=1/2d₁d₂  де d₁ и d₂ діогоналі

S=1/2*4.4*3.5=7.7 (см²)