Радіус кола дорівнює 8 см знайти довжину хорди що проходить через центр цього кола


Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.
Відповідь:
16см

Розв'язання:
Сама велика хорда- це діаметр.
Хорда яка проходить через центр кола- діаметр.
D=2*R=2*8=16cм.