2.Катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4. Знайдіть гіпоте нузу трикутника, якщо його

площа дорівнює 96 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрукина Ксюша.

Ответ:

20 \ cm

Объяснение:

S=\dfrac{1}{2}ab=96 \Rightarrow ab=96 \cdot 2=192 \ (cm^{2});

\dfrac{a}{b}=\dfrac{3}{4} \Rightarrow a=\dfrac{3}{4}b;

\dfrac{3}{4}b \cdot b=192; \quad b^{2}=192 \cdot \dfrac{4}{3}; \quad b^{2}=64 \cdot 4=256; \quad b=\sqrt{256}=16 \ (cm);

a=\dfrac{3}{4} \cdot 16=3 \cdot 4=12 \ (cm);

c=\sqrt{a^{2}+b^{2}} \ ; \quad c=\sqrt{12^{2}+16^{2}}=\sqrt{144+256}=\sqrt{400}=20 \ (cm);