Ортогональною проекцією даного трикутника є прямокутний трикутник, гіпотенуза якого дорівнює 15

см,а катет-9см.Кут між площинами цих трикутників дорівнює 30°.Знайдіть площу данного трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Даниил.

Ответ:

Найдем второй катет по т Пифагора = 12 (15*15-9*9=144=12*12)

Площадь треугольника = 0,5*12*9=54

S=54: cos 30=54*2/√3=36/√3

Объяснение: