3. (1 б) Радіуси двох кіл, які внутрішньо дотикаються, дорівнюють 2 см і 6 см. Знайдіть відстань

між їхніми центрами.Помогите!!!!! срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kusainova Ayaulim.

Відповідь:

4см

Розв'язання:

ОО1=R-r=6-2=4см