Знайти площу паралелограма сторону якого 13 см а висота проведено до неї 6 см дам 30 балівввв

СРОЧНОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Белан Карина.

Відповідь:

78

Пояснення:

s=h*a=13*6=78