Площа трикутника KLN дорівнює 60 см2, ∡K=30°, сторона KN=15 см. Визнач довжину сторони KL.

Відповідь: KL=

Ответы на вопрос

Отвечает Халыкбай Арайлым.

S=1/2*KL*KM*sinK

60=1/2*15*KL*1/2

60=15/4*KL

KL=60:15/4

KL=16 см.