СРОЧНО!!!!!!!! Знайдіть площу паралелограма, одна зі сторін якого дорівнює 8 см, а висота.

проведена до неї, – 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жулябина Алёна.

Ответ:

S=a*h=8*5=40см^2

Объяснение:

Множимо висоту на сторону