Яка з точок є серединою відрізка ав якщо а(1 -1 1) в(1 -1 1)


Ответы на вопрос

Отвечает Плисов Артем.

Ответ:      С( 1 ; - 1 ; 1 ) .  

Объяснение:

            А( 1 ;- 1 ; 1 ) ,   В( 1 ;- 1 ; 1 ) .  Якщо т. С( x₀ ; y₀ ; z₀ ) - середина відрізка АВ, то матимемо :

      x₀ = ( 1 + 1 )/2 = 1 ; y₀ = (- 1 - 1 )/2 = - 1 ; z₀ = ( 1 + 1 )/2 = 1 .

Таким чином ,  С( 1 ; - 1 ; 1 ) - шукана точка .