Знайдіть кути трикутника якщо один із них дорівнює 30градусів, а два інші відносятся як 1:5


Ответы на вопрос

Отвечает Белянкин Ян.

Знаходимо суму цих кутів:

180 - 30 = 150 °

позначаємо один кут як х, тоді другий = 5х

х+5х = 150

6х = 150

х = 150/6 = 25

значить один кут = х = 25 °

другий кут = 5х = 5 * 25 = 125 °

третій нам дано, за умовою він дорівнює 30 °