Площа основи звичайної чотирикутної призми дорівнює 8 см², а її висота 2√5 c см. Обчисліть довжину

діагоналі цієї призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.
Відповідь:
6см

Розв'язання:
S=d²/2, де d- діагональ квадрата.
d=√(2*S)=√(2*8)=√16=4см;
За теоремою Піфагора:
D=√(h²+d²)=√(4²+(2√5)²)=
=√(16+20)=√36=6см