Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника з катетами 2 см і 4 см, 3 см і 6 см Поможіть будь

ласка!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.

Объяснение:

1) а=2 см,  в=4 см

За теоремою Піфагора с=√(2²+4²)=√(4+16)=√20=2√5 см.

2) а=3 см,  в=6 см

с=√(3²+6²)=√(9+36)=√45=3√5 см.