Кола,радіуси яких 7см і 3см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між центрами цих кіл.

Очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кильметова Элиза.

Відповідь:

4см

Розв'язання:

ОО1=R-r, при внутрішньому дотику.

ОО1=7-3=4см