Знайдіть площу прямокутного трикутника один із йго катеиів дорівноє 2 см а гострий кут -45


Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Відповідь

S = 2 (см)

Пояснення:

Якщо відомий 1 катет а кут 45 °, то другий катет дорівнюватиме першому катету

a = 2

b = 2

S=\frac{ab}{2}=\frac{2*2}{2}  =2 (см)