Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як 4: 5, а площа прямокутника дорівнює 320 см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Буланцев Эдуард.

Ответ:

16 см,  20 см.

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника 4х см, довжина 5х см, тоді за формулою площі прямокутника

4х*5х=320

20х²=320;  х²=16;  х=4

Ширина прямокутника 4*4=16 см,   довжина 5*4=20 см.

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

решение смотри на фотографии