Периметр рівнобедреного трикутника 64см. Бічна сторона в 1,2 раза менша, ніж основа. Знайти сторони

трикутника. Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничка Вероника.

Ответ:

1=22 10/17,2=22 10/17,3=18 14/17

Объяснение:

x+x+x/1,2=64

x=22 10/17