сторони паралелограма дорівнюють 8см і 6см а висотащо проведена до більшої сторони 3см знайдіть

висоту проведену до меншої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Поливцева Яна.

Відповідь:     h₂ = 4 см .

Пояснення:

   У паралелограма ABCD   a = 8 см ,  b = 6 см ;  h₁ = 3 см ;  h₂ - ?

  S = ah₁  i   S = bh₂ , тому  ah₁ = bh₂ ;  ----->  h₂ = ( ah₁ )/b =

       =  (8*3 )/6 = 4 ( см ) ;   h₂ = 4 см .