У двох кошиках разом чотернадцять цілих сім двадцятих кг вишнів,причому у першому кошику сім цілих

чотири п'ятих.В якому кошиків більше і на скільки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бухонов Миша.

Ответ:

В первой корзине больше на 1\frac{1}{4} кг.

Пошаговое объяснение:

14\frac{7}{20}-7\frac{4}{5}=(14+\frac{7}{20})-(7+\frac{4}{5})=14-7+\frac{7}{20}-\frac{4}{5}=7+\frac{7}{20}-\frac{16}{20}=7-\frac{9}{20}=(6+1)-\frac{9}{20}=6+1-\frac{9}{20}=6+\frac{20}{20}-\frac{9}{20}=6+\frac{11}{20}=6\frac{11}{20}

Во второй корзине 6\frac{11}{20} кг.
(В первой корзине 7\frac{4}{5} кг).

В первой корзине больше (7\frac{4}{5} > 6\frac{11}{20}).

На сколько?
7\frac{4}{5}-6\frac{11}{20}=(7+\frac{4}{5})-(6+\frac{11}{20})=7-6+\frac{4}{5}-\frac{11}{20}=1+\frac{16}{20}-\frac{11}{20}=1+\frac{5}{20}=1+\frac{1}{4}=1\frac{1}{4}

На 1\frac{1}{4} кг.