Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 40 см. Різниця основи та бічної сторони становить 7 см.

Знайти двжину основи трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Алина.

Ответ:

18 см

Объяснение:

У равнобедренного ∆ боковые стороны равны

MK = x см

MK - MN = 7 см

MN = NK = х - 7 см

Р ∆ = 40 см

МК = ? см

(х - 7) + (х - 7) + х = 40

х - 7 + х - 7 + х = 40

3х - 14 = 40

3х = 40 + 14

3х = 54

х = 54 : 3

х = 18

MK = (x) = 18 см

МN = NK = (х - 7) = 18 - 7 = 11 см

Р = 18 + 11 + 11 = 40 см