сума трьох кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною, дорівнює 300 грудусів.

Знайди градусі міри усіх утворених кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Стойка Влад.

Ответ:

120°, 120°, 60°, 60°, 120°, 120°, 60°, 60°

Объяснение:

Всього утворюється 8 кутів.

Сума трьох  кутів дорівнює 300°, тоді ∠4=360-300=60°

∠2=∠4=60(вертикальні)

∠1=∠3=180-60=120°

Інші чотири кута відповідно дорівнють цим кутам.

Отвечает Куртев Игорь.

Объяснение:

∠1+∠2+∠3=300°

∠4=360°-300°=60°

∠4=∠2=60° - как вертикальные

∠1=180-∠2=180°-60°=120° -как смежные

∠3=∠1=120° как вертикальные

∠5=∠4=60° -как накрест лежащие

∠8=∠3=120° - как накрест лежащие

∠6=∠3=120° -как соответственные

∠7=∠4=60° -как соответственные

ответ: 120°; 60°; 120°;60° ; 60° ; 120°; 60°; 120°