Допоможіть, бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см а кут при основі 75°,знайти

основу​

Ответы на вопрос

Отвечает Акивис Мария.

Ответ:

АС=19,6см

Объяснение:

Кути при основі рівні.

∠АВС=180°-∠А-∠С=180°-75°-75°=30°

Теорема косинусів:

АС=√(АВ²+ВС²-2*АВ*ВС*cos∠ABC)=

=√(12²+12²-2*12*12*√3/2)=√(288-249,4)=

=√38,6≈19,6 см