ПОМОГИТЕ 40 БАЛЛОВ!! Відрізок АВ, довжина якого 17см, поділено на три частини. Довжини перших двох

відносяться, як 1 : (до) 2, а довжина третьої частини на 1см більша за меншу з перших двох частин. Знайдіть довжини всіх частин відрізка.

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Ответ:

Объяснение:

Нехай менша частина - х см, тоді друга частина -ь 2х см, а третя (х + 1) см. Складемо рівняння:

х + 2х + (х + 1) = 17

4х = 16

х = 16 : 4

х = 4 (см) перша частина

2х = 2 * 4 = 8(см) друга частина

х + 1 = 4 + 1 = 5(см) третя частина