Один з кутів чотирикутника 50 градусів, другий вдвічі більший за перший, а два інші кути

відносяться як 3:4 ДАЮ 60 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мохаммад Омар.

Ответ:

100°,  90°,   120°

Объяснение:

∠1=50°, ∠2=50*2=100°,  ∠3=3х°,  ∠4=4х

50+100+3х+4х=360

7х=210;  х=30