Знайдіть кути ромба його гострий кут та 30 градусів менший від тупого


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

х + (х + 30) = 180

х = 75

Другой угол = 180 - 75 = 75 + 30 = 105 (градусов).