Знайдіть косинус тупого кута α, якщо його синус дорівнює 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Катюша.

Ответ:

-√3/2

Объяснение:

sin²a+cos²a=1

cosa=√(1-sin²a)=√(1-(½)²)=

=√(4/4-1/4)=√(3/4)=-√3/2