точка с ділить відрізок ав завдовжки 45 см на два відрізки,один на 9 см довший за другий ,знайдіть

ці відрізки допоможіть будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шамиль Исмаилов.

Ответ: x+x+9=45

2x+9=45

2x=45-9

2x=36

x=36:2

x=18

Объяснение: