М- Середина відрізка АВ АМ=7 см. Знайдіть довжину відрізка АВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Ответ:

Объяснение:

т.я. М- середина відрізка АВ, то АМ=МВ=7см.

АВ=АМ+МВ=7+7=14 см