2. Знайди сумiжнi кути, якщо один з них у 5 разів більший за інший.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

Объяснение:

Нехай один кут - х,  тоді другий кут - 5х. Сума суміжних кутів 180°

х + 5х = 180°

6х =  180°

х = 180° : 6

х = 30° один кут

5х = 5 * 30° = 150° другий кут