Прошу помогите СРОЧНО!!!!! Точка к належить відрізку AB завдовжки 27 см знайдіть довжини

відрізків AK і BK якщо АК коротший ніж ВК на 11 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.
Нехай ВК=х ,тоді АК=х-11
х+х-11=27
2х=27+11
2х=38
х=38:2
х=19
ВК=19см
АК=19-11=8см