Периметр прямокутного трикутника дорівнює 36см, а катети відносяться, як 3 : 4. Знайдіть сторони

трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусликова Диана.

решение :

(3×3)+(4×4)=25

√25=5

3+4+5=12

36/12=3

3×3=9

4×3=12

5×3=15

a=9

b=12

c=15