Трикутник описано навколо кола радіуса 3 см. Знайдіть радіус кола, описаного навколо цього

трикутника очень надоварианты: 6, ✓32✓3, 3✓3​

Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Відповідь: R=6см

Пояснення: Існує теорема "Правильний опуклий многокутник є вписаним у коло і описаним навколо кола". Тобто, це може бути тільки правильний трикутник.

Тоді маємо: R=a/\sqrt{3} і r=a/2\sqrt{3}. Із другої формули a=6\sqrt{3}.

Підставимо в першу R=\frac{6\sqrt{3} }{\sqrt{3} }=6