(Розписати розкрито) Знайти площу прямокутного трикутника, у якого гіпотенуза 29 см, а один з

катетів 21 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сундырев Валера.

Ответ:

Для знаходження площі прямокутного трикутника, нам потрібно знати довжину його катетів. У цьому випадку, ми знаємо довжину гіпотенузи та одного з катетів. Тому, ми можемо скористатися теоремою Піфагора, щоб знайти довжину другого катету:

a² + b² = c²

де a і b - катети, c - гіпотенуза.

Таким чином:

21² + b² = 29²

441 + b² = 841

b² = 841 - 441

b² = 400

b = 20

Отже, довжина другого катету становить 20 см.

Тепер, щоб знайти площу прямокутного трикутника, ми можемо скористатися формулою:

Площа = (Один з катетів * Інший катет) / 2

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

Площа = (21 см * 20 см) / 2 = 210 см²

Отже, площа цього прямокутного трикутника становить 210 квадратних сантиметрів.