Рівняння кола із центром у точці А(0;0) і радіусом R має вигляд?​


Ответы на вопрос

Отвечает Есенбол Кадырбек.

Ответ:

x²+y²=R²

Объяснение:

(х-Ха)²+(у-Уа)²=R²

(x-0)²+(y-0)²=R²

x²+y²=R²