Дві сторони трикутника дорівнюють 7,5 см і 3,2 см. Висота, проведена до більшої сторони, дорівнює

2, 4 см. Обчисліть висоту, проведену до меншої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Летов Август.

Назвемо дві сторони трикутника "a" і "b", причому "a" - це більша сторона. Висоту сторони "a" позначимо через "h", а висоту сторони "b" - через "x".

Ми знаємо, що площа трикутника обчислюється за формулою:

Площа = 1/2 * основа * висота

Отже, ми можемо скласти рівняння, використовуючи площу трикутника:

1/2 * a * h = 1/2 * b * x

Ми можемо підставити значення, які ми знаємо:

1/2 * 7,5 см * 2,4 см = 1/2 * 3,2 см * x

Спрощуємо це рівняння:

9 см² = 1,6 см * х

Ділимо обидві сторони на 1,6 см:

x = 5,625 см

Отже, висота меншої сторони дорівнює 5,625 см.