У прямокутному трикутнику MNO катет MO=180cm, кутN=30°.Знайдіть гіпотенузу MN ❗!!СРОЧНО!!❗❗❗❗❗​


Ответы на вопрос

Отвечает Фигуркин Вова.

Ответ:

MN = 360 см

Объяснение:

У прямокутному трикутнику MNO катет MO=180cm, ∠N=30°.Знайдіть гіпотенузу MN.

  • Катет прямокутного трикутника, що лежить навпроти кута 30°, дорівнює половині гіпотенузи (гіпотенуза удвічі довша від катета навпроти кута 30°).

Розв'язання

Нехай маємо прямокутний трикутник MNO(∠O=90°), MN - гіпотенуза ΔMNO, MO=180см - катет, що лежить навпроти кута ∠N=30°, тому:

MN=2·МО=2·180= 360 (см) - так як гіпотенуза удвічі довша від катета навпроти кута 30°

Відповідь: MN = 360 см