42б.Дві сторони трикутника дорівнюють 7 см і 15 см, а кут між ними—600.Знайдіть третю сторону

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулеш Вероника.
Для знаходження третьої сторони трикутника ми можемо скористатися косинусним законом:

c^2 = a^2 + b^2 - 2ab*cos(C),

де c - третя сторона трикутника, a та b - інші дві сторони, а C - кут між a та b.

Підставимо в формулу відповідні значення:

c^2 = 7^2 + 15^2 - 2715*cos(60°)
c^2 = 49 + 225 - 210
c^2 = 64
c = √64
c = 8

Отже, третя сторона трикутника дорівнює 8 см. Відповідь: 8 см.