M - середина відрізка ОВ. Знайти координати точки В, якщо M(-1; 2; 3), а точка О - початок

координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Залата Арина.

Объяснение:

М=(О+В)/2; →В=2*М-О;

О(0;0;0);

Хв=2*Хм-Хо=2*(-1)-0=-2

Ув=2*Ум-Уо=2*2-0=4

Zв=2*Zм-Zо=2*3-0=6

В(-2;4;6)